Zwycięstwo w starciu z Dunajcem !!!

Kolejny udany mecz odnotowała drużyna trampkarzy, w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. Oświęcimianie w 3 kolejne zmierzyli się na własnym terenie z beniaminkiem drużyną Dunajca Nowy Sącz. Konfrontacja po bardzo zaciętym i dynamicznym spotkaniu zakończyła się zwycięstwem 3-2 podopiecznych trenera Marcina Barciaka. Wynik spotkania otworzyli piłkarze w "Legionów". Odważny rajd prawą strona boiska w 10 minucie Jarnota na bramkę zamienił Baranowski, który strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza przyjezdnych. Pomimo dobrej gry naszej drużyny w 31 minucie goście po rzucie rożnym doprowadzili do wyrównania. Niespełna 3 minuty później po raz kolejny goście wykorzystali rozluźnienie w formacji obronnej Unii i po raz drugi pokonali oświęcimskiego golkipera. Wynikiem 1-2 zakończyła się pierwsza część spotkania . Po przerwie biało-niebiescy ruszyli do obrabiania strat. W 61 minucie prostopadłym podaniem Danek uruchomił Burdę, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, nie dając mu żadnych szans doprowadził do wyrónania stanu rywalizacji. W 75 minucie wyśmienitą okazję do wyjścia na prowadzenie zmarnował jeden z piłkarzy Unii. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów po raz kolejny dał znać o sobie bardzo aktywny w tym spotkaniu Jarnot.  Tuż przed końcowym gwizdkiem przeprowadził decydującą akcję. Jego akcję oskrzydlającą strzałem głową na bramkę zamienił Danek przesądzając o losach spotkania. Brawo drużyna po raz kolejny po bardzo dobrym spotkaniu udowadniamy, że jesteśmy dobrze przygotowani pod względem motorycznym, taktycznym i walczymy do końca. Nie ma co popadać w "hura optymizm" ale po 3 kolejkach jesteśmy wiceliderami małopolskiej elity ! A za tydzień czeka nas wyjazdowe spotkanie na szczycie z liderującą Sandecją Nowy Sącz.

Unia Oświęcim 3-2 (1-2) Dunajec Nowy Sącz

Bramki: 1-0 Baranowski (Jarnot) 10', 1-1/1-2 Dunajec 31'/34', 2-2 Burda (Danek), 3-2 Danek (Jarnot) 80'

Kadra: Zguda K. - Zinkow P., Jakubiec J., Gąsiorek M., Ścigaj W., Jarnot K., Kateusz M., Burda H., Górkiewicz M., Baranowski M., Danek M. - Stachura W., Puchajda,  Lachendro J., Michałek M., Dziedzic K., Iwanicki, Filanowski