Tylko remis juniorów starszych w Witkowicach

Juniorzy Starsi w drugim meczu rundy wiosennej pojechali do piątego w tabeli Orła Z Witkowic. Gra głownie toczyła się w środku boiska co doprowadzało do wielu przewinień i zatrzymań gry. Gospodarze od początku mieli własny pomysł na ten mecz - długa piłka z obrony do ataku i liczyli na zdolności swoich napastników. Oświęcimianie chcąc grać piłką, często zderzali sie ze ścianą rosłych zawodników z Witkowic. Dopiero w drugiej połowie na boisku zrobiło się więcej miejsca co zaowocowało aż 6 bramkami, po trzy dla obu drużyn. Gole dla Unii strzelali: Mateusz Korczyk, Patryk Ryszka oraz Jakub Ludwinek. Miejmy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy i z podniesioną głową Unici wyjdą za tydzień na mecz 16 kolejki z Orłem Ryczów ( 31.03 MOSiR 11:00 ) Powodzenia!!! ORZEŁ WITKOWICE -UNIA OŚWIĘCIM 3-3 (0-0)

SKŁAD: Zguda, Klimczyk, Kowalik (Pacyga), Ludwinek, Gonszcz (Korczyk), Gandurski, Bielicki (Noworyta), Ryszka, Fryś, Gąsiorek, Chluba (Wojnowski) - Augustyn

INNE WYNIK: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27241.html?round=16