Pewne zwycięstwo z Orłem Ryczów!!!

W trzecim meczu rundy wiosennej juniorzy starsi pokonali na własnym boisku Orzeł Ryczów 6-0 (2-0). Oświęcimianie nie zachwycali w tym meczu spójnymi oraz składnym akcjami, mimo to unitom udało sie zdobyć do przerwy dwie bramki z rzutów wolnych za sprawą Patryka Ryszki oraz Jakuba Gandurskiego. Po zmianie stron mecz kontrolowała całkowicie unia co przyniosło kolejne 4 bramki. Słowa uznania należą się Mateuszowi Korczykowi, który w drugiej połowie ustrzelił klasycznego hat-tricka. Kropkę nad 'i' postawił strzałem do pustej bramki Irek Gąsiorek. Cieszy, że po zeszłotygodniowym remisie oświęcimianie wracają na właściwe tory, ponieważ kwestia mistrzostwa jest wciąż otwarta a do zakończenia rundy jeszcze sporo meczy! Za tydzień juniorów starszych czeka wyjazd do Osieka na mecz z tamtejszą Brzeziną. POWODZENIA!

SKŁAD: Rogusz (Zguda), Klimczyk (Homa), Kowalik, Ludwinek (Bielicki), Gandurski, Pacyga, Fryś, Ryszka, Chluba (Augustyn), Gąsiorek, Korczyk - Kirejczyk, Dziedzic