Unia - Klecza 2:0 !!!!

W 20 kolejce podopieczni Marka Kołodzieja podejmowali na własnym boisku drużynę Isjra Klecza Dolna. Biało niebiescy szybko zaczęli zdobywać gole, bo już w 2' Jakub Ludwinek popisał sie strzałem z rogu szesnastki a piłka wpadłą bramkarzowi 'za kołnierz'. W ostatniej akcji pierwszej połowy Ryszka obsłużył za mocnym prostopadłym podaniem, jednak bramkarz niefortunnie wybił piłkę, tak że ta trafiła w głowe Mateusza Bielickiego i wpadła do bramki. W drugiej polowie nie oglądalismy juz żadnych bramek i juniorzy pewnie pokonali ekipę z Kleczy 2-0. Za tydzień, w niedziele o 17 unici podejmą na wyjeździe Górnika Brzeszcze, jednak w sobotę czeka nas ważny mecz w Chełmku, gdzie gospodarze zmierzą się z liderem tabeli Spartakiem Skawce. Ten mecz będzie miał duże znaczenie dla układu sił w lidze, gdyż juniorzy z Oświęcimia, wciąż mają 5 punktów straty do drużyny ze Skawc.

SKŁAD: Zguda, Klimczyk, Ludwinek, Kowalik (Augustyn), Gonszcz, Fryś, Bielicki (Homa), Ryszka, Gandurski, Gąsiorek (Wysogląd), Korczyk (Chluba)

INNE WYNIKI: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27241.html