Oświęcimska Unia lepsza od "Jaskółek" z Tranowa

Drużyna trampkarzy odnotowała kolejne cenne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. Tym razem biało-niebiescy rozbili na swoim terenie drużynę Unii Tarnów wygrywając 5-2. Trzy trafienia w spotkaniu zaliczył Henryk Burda oraz po jednym Kacper Jarnot i Marcin Górkiewicz. Spotkanie toczyło się pod dyktando oświęcimskiego zespołu, który kontrolował przebieg spotkania. Niestety podczas spotkania doszło do poważnej kontuzji zawodnika z Tarnowa, który podczas upadku złamał rękę z przemieszczeniem i został zabrany karetką do szpitala - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!

Unia Oświęcim 5-2 (2-0) Unia Tarnów

Bramki: 1-0 Jarnot 8', 2-0 Burda /Dziedzic/ 14', 2-1 Unia Tranów 52', 3-1 Burda /Kateusz/ 53', 4-1 Górkiewicz /Dziedzic/ 64', 4-2 Unia Tarnów 73', 5-2 Burda /Górkiewicz/ 78'