2 kolejka ligowa (młodziki)

2 kolejka ligowa (młodziki) Unia Oświęcim - Tarnovia Tarnów, 23.03 odbył się mecz ligowy młodzików rocznika 2007-2006 z Tarnovią. Gdy zagwizdał pierwszy gwizdek zawodnicy unii ruszyli pewnie, jednakże w 7 minucie Tarnovia strzeliła nam bramkę na 1-0 do końca połowy żadna drużyna nie zdołała zdobyć bramki. w drugiej połowie po uwagach trenera unia strzeliła bramkę w 36 minucie na 1-1, bramkę strzelił Damian Fryc,  wszystkie drużyny stwarzały sytuacje, ale w 44 minucie ponownie Tarnovia strzeliła bramkę na 2-1, po kilku minutach dokładnie w 53 minucie Damian Fryc ponownie strzelił bramkę dla unii wyrównując na 2-2. do końca połowy nikt nie stworzył dogodnej sytuacji na strzelenie gola. Z wynikiem 2-2 unia do tabeli wywalczyła sobie 1 punkt.

Kadra: Antek Żak, Olek Gabryś, Waldemar Bibrzycki, Szymek Nagi, Kacper Kot, Kacper Tobiczyk, Olivier Kowalski, Wojtek Piwowarski, Bartek Piwowarski, Szymek Janiga, Kuba Kuwik, Mikolaj Paluch, Jakub Zajas i Damian Fryc