Porażka w Nowym Sączu

Spotkanie 10 kolejki ligi wojewódzkiej trampkarzy rozegrane na wyjeździe w Nowym Sączu, zakończyło się porażką naszych piłkarzy z miejscowym Dunajcem 2-0. Biało-niebiescy udali się na wyjazd w mocno okrojowym składzie co z pewnością miało duży wpływ na rezultat spotkania. Pierwsza połowa po bardzo zaciętym spotkaniu zakończyła się bezbramkowym remisem. W 50 minucie gospadarze zaskoczyli naszą defensywę i otworzyli wynik spotkania. Niespełna 2 minuty później w podobnych okolicznościach futbolówka po raz kolejny znalazła się w naszej siatce. Jak się później okazało te 2 minuty nieuwagi naszych piłkarzy kosztowały drużynę utratę punktów, bo wynik już nie uległ zmianie.  Niestety porażka stała się faktem, a punkty zostały w Nowym Sączu.

Dunajec Nowy Sącz 2-0 (0-0) Unia Oświęcim
Bramki: 1-0/2-0 Dunajec Nowy Sącz 50'/52'