Górnik Brzeszcze pokonany!! ⚽⚽

W 21 kolejce juniorzy starsi pojechali do Brzeszcz, by zmierzyć się z tamtejszym Górnikiem (11 miejsce w tabeli). W pierwszej połowie spotkanie toczyło się dość w piknikowym tempie, ale oświęcimianom udało się dwa razy pokonać bramkarza gospodarzy za sprawą Patryka Ryszki, który w drugiej połowie miał szansę na hat-tricka, podszedł do jedenastki, lecz nie udało mu się pokonać bramkarza 'wcinką' <3...W drugiej połowie zrobiło się więcej miejsca na boisku co przyniosło trzy kolejne bramki dla Unii, które zdobyli: Kacper Chluba, Sebastian Fryś, Daniel Jamróz. Gospodarzy było stać tylko na bramkę honorową co ostatecznie ustaliło wynik na 5-1 dla biało-niebieskich!! W następnej kolejce Unię czeka mecz na własnym obiekcie z Fablokiem Chrzanów....ZAPRASZAMY NA MOSIR!!

SKŁAD: Rogusz, Klimczyk, Kowalik, Ludwinek, Gonszcz, Fryś, Bielicki (Grondalczyk), Ryszka, Gandurski (Chluba), Gąsiorek (Jamróz), Korczyk (Augustyn)