Biało-niebiescy nadal niepokonani w małopolskiej elicie !!!

W 4 kolejce I ligi wojewódzkiej oświęcimianie po bardzo zaciętym spotkaniu zremisowali na wyjeździe z liderującym zespołem Sandecji Nowy Sącz 1-1. Pierwsza część spotkania przebiega pod dyktando zespołu Sandecji, który częściej utrzymywał się przy piłce i to on właśnie otworzył wynik spotkania. Druga połowa jednak przyniosła zmianę obrazu gry, a nasi piłkrze z minuty na minutę grali coraz lepiej, czego efektem było wyrównujące trafienie. Bramka wyrównująca wpadła  w 70 minucie po rajdzie prawą stroną Jarnota, który podaniem w pole karne obsłużył Burdę. Pomimo otwartej gry i sytuacji bramkowych zarówno jednej jak i drugiej drużyny wynik już nie uległ zmianie i konfrontacja zakończyła się remisem. Punkt bardzo cenny, bo wywalczony z liderem na jego terenie !!!

Sandecja Nowy Sącz 1-1 (1-0) MKP Unia Oświęcim

Bramki: 0-1 Sandecja 23', 1-1 Burda (Jarnot) 70

Skład zespołu Unii: Zguda, Zinkow, Jakubiec, Gąsiorek, Ścigaj, Jarnot, Kateusz, Górkiewicz, Burda, Michałek, Danek - Marszałek, Lachendro, Puchajda, Iwanicki, Dziedzic

Trener: Marcin Barciak