Juniorzy pokazali charakter w Chełmku!!

30 kwietnia juniorom staszym przyszło się mierzyć z czwartą drużyną w tabeli KS Chełmek. Mecz od początku toczył się w środku pola, bez poważnych zagrożeń przy obu bramkach. W okolicach 30' gracze chełmka wykorzystali stratę po prawej stronie boiska i Mateusz Bieniek popisał się lobem dając gospodarzom prowadzenie. Biało-niebiescy jednak nie zamierzali sie poddać i po zmianie stron ruszyli do ataku. Po bardzo dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gąsiorka, piłkę do bramki wpakował głową Mateusz Bielicki. Kilka minut poźniej do głosu doszli młodsi zawodnicy unii i Gabriel Kirejczyk dopełnił formalności po prostopadłym zagraniu Grondalczyka. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 (1-0) na korzyść naszych juniorów!! Sytuacja w tabeli - bez zmian oświęcimianie tracą 5 pkt do drużyny ze Skawc. Zatem wszytsko jeszcze jest możliwe. W najblizszy weekend biało-niebiescy podejmą druzynę Iskry Klecza. Zapraszamy na Legionów!!

SKŁAD: Rogusz, Klimczyk, Bielicki, Kowalik (Ludwinek), Gonszcz, Fryś, Grondalczyk (Wojnowski), Ryszka (Kirejczyk), Gąsiorek, Gandurski (Pacyga), Chluba (Korczyk) - Dziedzic, Augustyn

INNE WYNIKI: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27241.html?round=19