MAMY TO! Juniorzy zwycięzcy w starciu z Jaworznem!!

W pierwszym meczu rundy wiosennej Juniorzy Starsi Unii wygrali na własnym boisku z dotychczasowym liderem Victoria Jaworzno aż 5-2!

Od początku obie drużyny chciały wygrać środek pola, jednak to środkowy pomocnik Unii - Patryk Ryszka był faulowany w polu karnym. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnie zamienił karnego na bramkę! Nie minęło pięć minut i goście doprowadzili do wyrownania po rzucie rożnym. Jednak biało-niebiescy nie dali za wygraną i po fantastycznej indywidualnej akcji, bramkarza gości pokonał Irek Gąsiorek! Do przerwy oglądaliśmy jeszcze jedna bramkę, drugiego karnego w tym meczu, ponownie wykorzystał  Ryszka. Po przerwie Unici kontrolowali przebieg gry do tego stopnia, że czwartą bramkę dla Unii zdobył Patryk Kowalik. Jednak juniorzy nie zamierzali się zatrzymywać i piątą bramkę wsadził Gabriel Kirejczyk! Pod koniec meczu wdarło sie rozluźnienie w szeregi Unii i wynik na 5-2 ustalili goście z Jaworzna! Cieszy bardzo dobra gra, jednak do upragnionego celu zostało jeszcze 12 meczy! Powodzenia!

SKŁAD: Rogusz, Gandurski, Ludwinek, Kowalik, Klimczyk, Fryś, Bielicki (Kirejczyk), Ryszka (Sulikiewicz), Gąsiorek, Wanat (Gonszcz), Chluba (Korczyk) - Augustyn, Noworyta