Zwycięstwo w sparingu z LKS Gorzów

Kolejny sparing za nami. W środę przeciwnikiem był LKS Gorzów, który zajmuje 3. miejsce w oświęcimskiej A-klasie po rundzie jesiennej. Już w kolejnym meczu zawodnicy Unii prezentują dwa różne oblicza. O tym z pierwszej połowy lepiej zapomnieć. Po przerwie Unici wrzucili drugi bieg i odrobili straty z pierwszej połowy.

LKS Gorzów - UNIA Oświęcim 1:4(1:0)

Bramki:1:0 Gorzów 33., 1:1 Dudzic 69., 1:2 Praciak 76., 1:3 Dudzic (k) 84., 1:4 Dudzic 87.

UNIA:Kubas(46. Stachura) - Handzlik (46. Malik), Wiertel(46.Grzywa), Pluta (46.Kabara), Światłowski (65. Dudzic) - Migdał (35. Pietraszko), Pactwa (46. Boba), Jończyk (46. J.Kocoń), Nowotarski (80. Pactwa), Wąsik (46. Rzeszutko)- Dudzic(46. Praciak)

W pierwszej połowie Unia rozczarowała sposobem gry. Ponadto rywale zdobyli gola. Gracze Gorzowa byli agresywniejsi i przejawiali więcej ochoty do gry. W drugiej połowie nastąpiło kilka roszad. Zagraliśmy ponadto na dwóch napastników. W dalszym ciągu ciężko było skruszyć gorzowski mur, ale sztuka ta udała się gdy Dudzic na raty pokonał naszego byłego bramkarza Szymona Dziędziela. Na prowadzenie wyprowadził nas Bartek Praciak. Dawid Rzeszutko dośrodkował z prawej strony, piłka przeszła przez cał pole karne. Akcję zamknął Praciak, który nie zwykł marnować takich okazji. Na 3:1 podwyższył Przemek Dudzic z karnego (faulowany był Daniel Boba). W 87. minucie "Bolo" skompletował klasycznego hat-tricka pakując piłkę do siatki obok bezradnego golkipera gorzowian.

Kolejny sparing już w piątek o 19:00 w Chełmku. Przeciwnikiem będzie IV-ligowa Sosnowianka.

PS. GRATULACJE dla Hokeistów za osiągnięty wynik i dla kibiców za postawę i wsparcie podczas play-off. CAŁA UNIA ZAWSZE RAZEM !!!