3 miejsce młodzików młodszych w halowym turnieju CIŻEMKA CUP

20 lutego drużyna młodzików młodszych uczestniczyła w halowy turnieju "CIŻEMKA CUP", który rozegrany został w Chełmku. W rywalizacji wystartowało 6 zespołów. Początek rywalizacji był bardzo udany dla naszych piłkarzy, którzy w czterech spotkaniach zanotowali 3 zwycięstw i 1 remis. Zwycięstwo w całej rywalizacji było na wyciągnięcie ręki, a o końcowej klasyfikacji decydowało ostanie spotkanie. Niestety ta potyczka z drużyną GOLA Bieruń Nowy okazała się wyjątkowo nieudana, a mecz zakończył się wysoką porażką 1-9. Ostatnie przegrane spotkanie z pierwszej pozycji w turniejowej tabeli zepchnęło naszych piłkarzy na najniższy stopień podium.

Klasyfikacja końcowa:

1. Gol Bieruń

2. Fablok Chrzanów

3. Unia Oświęcim

4. KS Chełmek

5. Trzebinia Siersza

6. Górnik Libiąż

Wyniki spotkań zespołu Unii

Górnik Libiąż (4-0)

Fablok Chrzanów (1-1)

Trzebinia Siersza (3-1)

UKS Chełmek (7-0)