Zapowiedź meczu z Ryczowem

Już w sobotę, w Wielką Sobotę przy Legionów zainaugurujemy rozgrywki V ligi. Będzie to jeden z piętnastu kroków do celu. W poprzedniej rundzie na boisku Orła padł wynik 1:1. W czasie tego meczu wielokrotnie wychodziliśmy z opresji. Naszym bohaterem był wtedy Przemek Kubas, broniący w nieprawdopodobnych sytuacjach. Jak będzie teraz?

Drużyna Ryczowa, podobnie jak nasza została wzmocniona w przerwie zimowej. Do zespołu dołączyli m.in. Klemens Drobniak ze Skawy Wadowice, weteran Ryszard Czerwiec znany m.in. z występów w Wiśle Kraków czy ukraiński napastnik Poltavets. Warto wspomnieć o Michale Matejce, który w jesiennym meczu z nami nie grał, a obecnie jest mocnym punktem zespołu.

W Unii wszyscy zawodnicy zdrowi, gotowi do walki o ligowe punkty. Kolejka jest rozgrywana w okresie Świąt  Wielkanocnych. W głowach i nogach naszych piłkarzy leży to, abyśmy spędzili je w radosnych biało-niebieskich nastrojach.

Zapraszamy wszystkich w sobotę na Legionów. Pierwszy gwizdek o godzinie 14:00. Będzie się działo. Musisz tam być!!!