Wygrana w górach!

Przy dopingu licznej grupy naszych kibiców odnosimy zwycięstwo z drużyną Babiej Góry. Zdobywamy brami w 20` minucie (Damian "Shogun" Nowotarski) oraz w 33 minucie za sprawą Dawida Adamczyka.

Skład Unii: Kubas - Pater(Ochman), Wiertel, Grzywa, J.Kocoń(Domżał) - Korba, Jończyk, Nowotarski(Kabara), Adamczyk, T. Kocoń - Całus(Boba).

W 20 minucie gola zdobył Nowotarski lobując bramkarza po sytuacji, w której 1 na 1 z bramkarzem znalazł się Jończyk. Drugą bramkę zdobył "Adams" wykorzystując dośrodkowanie T. Całusa z prawej strony.

Trenujemy jutro (18:00 basen w Brzeszczach), w środę 17:15 MOSiR, oraz w piątek o 11:00 MOSiR.

W sobotę 02.05 o godzinie 16:00 gramy mecz z KS Chełmek przy Legionów 15. Pełna mobilizacja zawodnicy i KIBICE !!! Wielkie dzięki za dzisiaj!