Ligowa porażka trampkarzy

Unia Oświęcim – Karol Wadowice 0:3 (0:1)

Bramki padały w minutach 32’ 59’ 61’.

Po dwóch zwycięstwach drużyna trampkarzy Unii musiała uznać wyższość kolegów z Wadowic. Trener Kornaś nie mógł skorzystać z 5 zawodników, którzy doznali urazów w dwóch pierwszych meczach. Największe braki było widać w formacji defensywnej, gdzie biało-niebiescy mieli problemy ze zrozumieniem i przede wszystkim z wyprowadzeniem piłki. Mecz był bardzo wyrównany i nie zapowiadał tak wysokiej porażki, ale bardziej konsekwentni w swojej grze byli zawodnicy Karola, którzy w końcówce pierwszej i drugiej połowy przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Skład: Lichość ( 55’ Kwadrans ), Wojnowski, Czerwik, Pacyga, Tobiczyk, Nędza, Ludwinek (43’ Gonszcz), Kowalik, Gąsiorek, Jończyk ( 43’ Ochman), Noworyta.