Słabszy występ orlików w BARBÓRKA CUP 2015

Drużyn orlików z rocznika 2005 zanotowała słabszy występ w turnieju BARBÓRKA CUP w Libiążu. Gra naszej drużyny nie wyglądała najgorzej, lecz skuteczność tego dnia pozostawiała wiele do życzenia. W pierwszej fazie turnieju biało-niebiescy odnotowali zwycięstwo i 2 remisy, a dorobek 5 pkt. dawał awans do kolejnej fazy turnieju. W starciu półfinałowym oświęcimianie stanęli do walki z gospodarzami turnieju zespołem Górnika Libiąż. Konfrontacja niestety zakończyła się porażką naszej drużyny 0-1. Na otarcie łez został mecz o najniższy stopień podium, w którym zmierzyliśmy się z zespołem MKS Zaborze Zabrze. Potyczka jednak po raz kolejny zakończyła się minimalną porażką 0-1.

Klasyfikacja końcowa:

1. Gwiazda Ruda Śląska
  2. Górnik Libiąż
  3. Zaborze Zabrze
  4. Unia Oświęcim
  5. Szkółka Piłkarska Przeciszów
  6. Przebój Wolbrom
  7. Górnik II Libiąż
  8. KS Chełmek

Wyniki spotkań zespołu Unii

Unia Oświęcim 2-1 Górnik II Libiąż (Faza grupowa)

Unia Oświęcim 0-0 Zaborze Zabrze (Faza grupowa)