Młodzicy Unii zwycięzcami mikołajkowego turnieju w Oświęcimiu

Mikołajkowy turniej młodzików z rocznika 2003 okazał się bardzo udany dla naszych piłkarzy. Zespół został podzielony na dwie drużyny, które w hali "Chemika" zaprezentowały się bardzo dobrze. W składzie pierwszego zespołu występowali uczniowie klasy sportowej z SP-5, finaliści poprzedniej edycji ogólnopolskiego turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. Zespół po raz kolejny pokazał o sile swojej drużyny i zwyciężając wszystkie spotkania wywalczył najwyższy stopień podium.W składzie drugiego zespołów występowali piłkarze, którzy nie są uczniami klasy piłkarskiej w SP-5. Ten zespół również zaprezentował się bardzo dobrze i zakończył piłkarskie zmagania na 3 miejscu. W trakcie trwania turniejowych rozgrywek został przeprowadzony konkurs pod nazwą SUPER PIŁKARZ TURBO KOZAK, w który miał za zadanie wyłonić najlepszych piłkarzy każdego zespołu. W ekipie naszego zespołu najlepiej spisali się Igor Dziedzic (Unia I), Jakub Kamieński (Unia I), Igor Pawela (Unia I), Karol Krechowiecki (Unia II), Miłosz Kaczmarczyk (Unia II), Daniel Jamróz (Unia II). Dodatkowo najlepszymi zawodnikami w opinii trenerów zespołu Unii zostali wybrani Piotr Skibicki (Unia I) oraz Miłosz Kaczmarczyk (Unia II).

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. MKP Unia Oświęcim

2. Karol Wadowice

3. MKP Unia II Oświęcim

4. Rekord Bielsko-Biała

5. Fablok Chrzanów

6. KS Chełmek

Skład zespołu Unii Oświęcim: Rogusz Gabriel, Dziedzic Igor, Kamiński Jakub, Pawela Igor, Kirejczyk Gabriel – Skibicki Piotr, Pawłowicz Szymon, Homa Aleksander

Skład zespołu Unii II Oświęcim: Zguda Kacper, Wykręt Jakub, Kaczmarczyk Miłosz, Jamróz Daniel, Lewandowski Igor – Burda Henryk, Rybarski Kamil, Krechowiecki Kamil