Podział punktów w Osieku...

Po zwycięstwach seniorów z Beskidem (3-1), oraz juniorów młodszych w Tarnowie (2-1), swojego meczu doczekała się drużyna juniora starszego. Tym razem przyszło im się mierzyć w Osieku z miejscową Brzeziną. Oświęcimianie od początku kontrolowali przebieg gry jednak nie przynosiło to poważnego zagrożenia pod bramką miejscowych. Pierwszą poważą sytuacje do zdobycia miał Korczyk, ale w 20 minucie  przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W grze obydwu drużyn było wiele niedokładności oraz strat, a za tym szła mała ilość strzałów. Pierwszą, a zarazem wyczekiwaną bramkę dla Unii zdobył w 70 minucie po podaniu Gąsiorka - Dominik Pacyga. Niestety nie był to ostatni gol w tym meczu. Osiem minut poźniej znakomitym strzałem z dystansu popisał się pomocnik z Osieka, co ostatecznie przypieczętowało remis w tym spotkaniu. Za tydzień unici podejmą na własnym obiekcie drużynę z Libiąża ( 14.04, MOSiR, 12:00) ZAPRASZAMY!

SKŁAD: Zguda, Klimczyk, Ludwinek, Kowalik, Gandurski, Fryś (Augustyn), Pacyga, Ryszka, Gąsiorek, Bielicki, Korczyk (Chluba) - Noworyta, Wojnowski

ŻÓŁTE KARTKI: Gąsiorek, Pacyga