Zwycięstwo w sparingu z Brzeziną Osiek

W sobotę nasi piłkarze rozegrali kolejny mecz sparingowy. W wyjazdowej potyczce zmierzyliśmy się z wicemistrzem V-ligi z ubiegłego sezonu Brzeziną Osiek. Do przerwy nasza drużyna rozczarowała. Kontrowersyjną bramkę zdobył dla gospodarzy Tomasz Dubiel. Do przerwy Brzezina prowadziła 1:0. W pierwszej odsłonie Unia oddała tylko 3 strzały na bramkę Kulczyka, a sytuacji sam na sam nie wykorzystał po przechwycie Pluta. Po przerwie biało-niebiescy wzięli się do roboty. Popis skuteczności dał nowy nabytek oświęcimian Bogdan Swarzyński kompletując klasycznego hat-tricka. Druga połowa to całkowita dominacja Unii, która nie pozwoliła na zbyt wiele graczom Brzeziny.

LKS Brzezina Osiek - D&R UNIA OŚWIĘCIM 1:3 (1:0)

Bramki: Dubiel - Swarzyński x3

UNIA: Stachura (Kubas) - Rzeszutko(testowany), Grzywa, Pluta, Kocoń(Ząbek) - testowany(Malik), testowany, Swarzyński, Pietraszko, testowany (Jończyk), Gałuszka(Światłowski)  - Dudzic

Kolejny sparing już w środę w Nowej Wsi z miejscową Niwą. Zapraszamy!!!