Wigilijne granie

W wigilijne przedpołudnie na orliku przy SP 5 doszło do nietypowego spotkania. Wszystkie osoby związane z sekcją piłkarską, a także byli zawodnicy naszego klubu(m.in bracia Michał i Marcin Barciak) oraz prezes Piotr Tatrocki i Pan Jerzy Jarosz stawili się na boisku by rozegrać wigilijny mecz. Trener Korba podzielił zebranych na dwie drużyny - zawodników mieszkających w Oświęcimiu oraz przyjezdnych. Nieznacznie lepsi okazali się przyjezdni. Po spotkaniu był czas na miłe momenty oraz złożenie sobie wzajemnych życzeń z okazji Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku. Chętnych do gry nie brakowało (było nas około 30-stu). Miejmy nadzieję, że tegoroczne spontaniczne spotkanie stanie się w Unii tradycją i już za 360 dni ponownie spotkamy się w jeszcze szerszym gronie na boisku !