Unia Oświęcim – Sokół Przytkowice 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Gałuszka 5, 2:0 Boba 66.

Unia: Stachura – Dawid Rzeszutko, Pluta, Wiertel, Kocoń (46 Grzywa) – Jończyk, Nowotarski (65 Kabara), Pietraszko, Gałuszka (72 Światłowski) – Praciak, Dudzic.

Sokół: K. Żak – Mlak (75 Bogacz), Godawa, M. Waga, Flaka – A. Monica, Zając, Stróżyk, Ostafin (80 Ł. Waga) - P. Monica (55 Dawid Rzeszutko) Smajek (70 Lelek).

Pierwszą bramkę dla Unii już w 5. minucie zdobył strzałem z rzutu wolnego Przemek Gałuszka. Było to jego premierowe trafienie w barwach Unii. Pod koniec pierwszej połowy na boisku było dużo zamieszania i boiskowych nieporozumień. Po przerwie i dokonanych korektach niewiele się na początku zmieniło. Tymczasem od 60. minuty oświęcimianie co chwilę nacierali na bramkę Żaka. Pierwszego gola w tej rundzie zdobył Daniel Boba. Grzywa zagrał do Praciaka, a ten sytuacyjnie obsłużył "Bobika" i było po meczu. Unia próbowała podwyższyć prowadzenie jednak na "dwójce" z przodu się skończyło. Cieszy czyste konto naszej drużyny. Pierwsze pełne 90 minut w seniorach rozegrał nasz bramkarz - 19-letni Szymon Stachura.

Kolejny mecz w niedzielę 15.05.2016 o godzinie 17:00 w Stryszawie z Jałowcem. ZAPRASZAMY!!! Biało-niebieski jest nasz świat...