Martyna Gąsiorek w młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet U-15 !!!

Miło nam poinformować, iż w minionym tygodniu zawodniczka naszego klubu Martyna Gąsiorek uczestniczyła w 4-dniowym zgrupowaniu Reprezentacji Polski Kobiet U-15 w Siedlcach. Martyna jest wychowankiem Akademii Piłkarskiej Unii Oświęcim, w której stawiała pierwsze piłkarskie kroki. Później jako uczennica klasy piłkarskiej w SP-5 Oświęcim trenowała pod okiem braci Barciaków reprezentując barwy MKP Unia Oświęcim. W poprzednim sezonie młoda piłkarka uczestniczyła w rozgrywkach I Ligi Małopolskiej Trampkarzy, rywalizując z rok starszymi kolegami oraz najlepszymi zespołami Małopolski. Była podstawową zawodniczką i filarem bloku defensywnego, z zespołem Unii Oświęcim wywalczyła 4 miejsce w województwie. Regularnie również uczestniczyła w rozgrywkach kadry województwa małopolskiego, z którym wywalczyła wicemistrzostwo Polski przegrywając w finałowym meczu na karne. Jest to pierwsze  reprezentacyjne powołanie naszej zawodniczki, której serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia !!!