Biało-niebieski jest nasz świat - Michał Domżał

Wzrost:181
Waga:73
Stan cywilny: kawaler
Pozycja na boisku: prawa/lewa obrona, defensywny pomocnik
Pierwszy klub:LKS Iskra Brzezinka
Przebieg przygody z piłką: Iskra Brzezinka, Unia Oświęcim, MKS Alwernia, Janina Libiąż, MKS Alwernia, LKS Przeciszovia Przeciszów, Janina Libiąż, Unia Oświęcim
Idol piłkarski: Ronaldo Nazario Luis de Lima (Brazylijczyk)
Wymarzony klub: Real Madryt

Ulubiony numer: 8, 17
Największy sukces na boisku i poza nim w życiu: Na boisku to występy na III i IV ligowych boiskach oraz czas spędzony w Juniorach Unii gdzie zajęliśmy czwarte miejsce w Małopolskiej Lidze Juniorów. Natomiast sukcesami odniesionymi w życiu jest ukończenie dwóch kierunków studiów.
Najlepszy mecz w życiu: Przeciwko Wiśle Kraków w juniorach, gdzie indywidualną akcją przesądziłem o zwycięstwie naszej drużyny, było jeszcze kilka pozytywnych meczów już z czasów seniorskich, które utkwiły mi w pamięci.
Hobby: Poza sportem to kultura krajów anglojęzycznych czyli dziedzina, którą studiuję. Bardzo również lubię gry wideo.
Życiowe motto: „Żyć odważnie albo nie żyć wcale, słowo nie wypowiedziane nie uderzy o membranę, nie żałować czynów, żałować bezczynności...”- Hans, 52 Dębiec
Najwyższe zwycięstwo: W grupach młodzieżowych wygrywaliśmy nieraz bardzo wysoko ale dokładnych wyników nie pamiętam.
Najwyższa porażka: w czwartej lidze z Sołą 9:0
Najlepszy przeciwnik przeciwko, któremu grałem: sporo dobrych zawodników stawało przeciwko mnie w III czy IV
lidze, ciężko mi wskazać jednego

Najlepszy piłkarz z jakim grałem: Artur Szlęzak i Marek Baster
Moje mocne strony: waleczność, gra w odbiorze, inklinacje ofensywne
Moje słabe strony: wykonywanie stałych fragmentów gry
Ulubiony film: Rocky Balboa

Ulubiona muzyka: Hip-hop ale znajduję dla siebie coś z każdego rodzaju muzyki

Cel w życiu poza piłką: ukończyć studia i odnieść sukces zawodowy

Z kim chciałbyś się zmierzyć na boisku(zawodnik): John Terry

Ulubione danie przed meczem: Makaron z warzywami
Ulubiony napój: sok ze świeżych owoców
Najlepiej odpoczywam gdy: spędzam czas z moją dziewczyną
Sport poza futbolem: pływanie, tenis
Ulubione miejsce w Oświęcimiu: poza Stadionem Miejskim to planty, po których często spaceruję z moją dziewczyną Basią.
Którego zawodnika poleciłbyś do Unii: Artura Szlęzaka
Którego zawodnika Unii wysłałbyś do MMA: Kubę Koconia
...na test inteligencji: wydaje mi się, że wszyscy członkowie zespołu są inteligentni, dobrze dobrana grupa ludzi, więc wszyscy wyszli by pozytywnie.
...do Warsaw Shore: Damiana Ochmana

Największy żartowniś w drużynie? Tomek Całus i ja lubimy sobie pożartować w szatni

Najlepszy kolega z drużyny? Generalnie dobrze czuje się w zespole, naprawdę mamy fajną grupę ludzi w szatni i możemy na siebie liczyć również poza boiskiem, nieraz spotykamy się poza treningami, szczególnie z Tomkiem Całusem. Wielkim szacunkiem darzę również Jakuba Jończyka naszego kapitana, który zawsze mnie wspiera.

Sposób na motywację przed meczem? Słuchanie hip-hopu

Tatuaże – tak czy nie? Nie mam na swoim ciele, ale nie mam nic przeciwko

Do you speak English? Yes I do, I speak English fluently.

Ekstraklasa w tv czy spacer z żoną? Mecz razem z dziewczyną, a po meczu spacer.

Twoja ocena rundy jesiennej: Jest pewien niedosyt, bo przewaga nad goniącymi rywalami mogła być większa ale myślę, że ciężka praca przyniesie efekty i osiągniemy wymarzony cel.

Kogo nominujesz do następnego odcinka Biało niebieski…: Kamil Pater

fot. www.dziennikpolski24.pl