Zwycięstwo w pierwszym sparingu

W dniu dzisiejszym w pierwszym tegorocznym sparingu rozegranym na sztucznej murawie w Chełmku drużyna seniorów Unii zmierzyła się z zespołem Orła Ryczów, grającym na co dzień z wadowickiej klasy A. Mecz zakończył się zwycięstwem naszych piłkarzy, którzy pokonali rywali 5:1 (2:1). W dzisiejszym spotkaniu w barwach Unii wystąpiło trzech nowych zawodników, którzy mieli okazję zaprezentować się trenerowi Korbie.

Unia Oświęcim 5-1 (2-1) Orzeł Ryczów (A)

Bramki dla Unii: 1:0 Testowany 3, 2:1 Beniamin Łuczak, 3:1 Testowany 3, 4:1 Boba, 5:1 Adamczyk

Skład zespołu Unii:

I połowa: Dziędziel - T. Kocoń, J. Kocoń, testowany 1, Malik - Dwornik, B. Łuczak, Jończyk, Wandas (30` testowany 3), Ochman - testowany 2

II połowa: Kubas- Kabara, Pater, Grzywa, Głowacki - Mrowiec, Korba, Nowotarski, Adamczyk - Boba, testowany 3

Już jutro mecz derbowy z Sołą z okazji 70. rocznicy Wyzwolenia Miasta Oświęcim. LEGIONÓW 15 godz. 13:00. ZAPRASZAMY !!!!