Zwycięstwo w ostatnim sparingu

W dniu dzisiejszym naszym ostatnim rywalem sparingowym był Górnik Brzeszcze. Do przerwy było 2:0 dla Unii. Po przerwie nasi piłkarze dołożyli jeszcze 3 trafienia i skończyło się 5:0 dla biało-niebieskich.

Gole zdobywali: Przemysław Gałuszka z wolnego, Piotr Wiertel oraz Bartosz Praciak x3

Skład Unii: Kubas (46.Stachura) - Pietraszko (46. Handzlik) Wiertel(35. Kabara), Pluta (70.Wiertel), Światłowski (46. J.Kocoń) - Rzeszutko (46.Wąsik), Pactwa (46. Jończyk), Nowotarski (75. Pietraszko), Gałuszka (46. Mrowiec) - Dudzic (46. Boba) oraz Praciak

Już w sobotę inauguracja wiosny przy Legionów 15. Przeciwnikiem będzie rzecz jasna Orzeł Ryczów, który w swojej próbie generalnej przed ligą zremisował 2:2 z III-ligową Sołą Oświęcim.

Zapraszamy na ten mecz wszystkich kibiców. Musicie być z nami!!! Razem możemy więcej!