Zwycięsto i koniec przygody z Halowymi Mistrzostwami o Puchar Prezesa PZPN

Drużyna młodzików z r.2007 udanie rozpoczęła Nowy Rok wygrywając na starcie powiatowe eliminacje do Halowych Mistrzostw o Puchar Prezesa PZPN U12. Oświęcimianie w trakcie turniejowej rywaliacji odnotowali 3 wysokie zwycięstwa i 1 remis, wygrywając pierwszy etap rywalizacji, który premiowany jest dalszą grą. Niestety kolejny szczebel rozgrywek jakim jest finał Małopolski Zachodniej zaplanowany został przez OZPN Wadowice z dnia na dzień na najbliższą sobotę i zaskoczył naszą drużynę, która już dużo wcześniej potwierdziła swój udział w 2-dniowym turnieju w Krakowie. Decyzja o orgazniacji kolejnego etapu rywalizacji 3 dni przed turniejem, nie jest do końca zrozumiała i budzi wiele kontrowersji, lecz niestety eliminuje nasz zespół z dalszej gry. W związku z zaistniałą sytuacją oddajemy możliwość dalszej gry drugiej drużynie eliminacji powiatu, którą jest Szkółka Piłkarska Brzeszcze - życzymy powodzenia !!!