Zapowiedź meczu z Gromcem

Już tylko dwa dni dzielą nas od spotkania drugiej kolejki z Nadwiślaninem Gromiec. Przypomnijmy, że jesienią przy Legionów 15 padł remis 0:0. Od tamtego meczu w drużynie Gromca doszło do kilku zmian. Odszedł Łukasz Pactwa, a w przerwie zimowej dołączył m.in. Damian Lickiewicz z III-ligowej Trzebini. W pierwszej kolejce gromczanie zremisowali na wyjeździe ze Skawą Wadowice 1:1. Drużyna trenera Kanii stworzyła sobie tyle sytuacji, że można by nimi obdzielić kilka meczy. Gola stracili z rzutu karnego. Po wygranych derbach, czas zrobić kolejny krok do przodu w Gromcu. Liczymy na wsparcie kibiców, którzy zadeklarowali swoją obecność. Przypominamy, że na facebook`u możecie typować wynik sobotniego meczu, a nagrodą jest karnet na Unię na rundę wiosenną. Poniżej filmik, który mamy nadzieję zmobilizuje jeszcze bardziej kibiców do licznego stawienia się w sobotę o godzinie 15:00 przy ulicy Nadwiślańskiej 66 w Gromcu. Zapraszamy !!!!