Wyśmienite zakończenie!

W piątek 24.04.15 w piękne popołudnie, Oświęcimska Unia podjęła na własnym stadionie Termalicę Bruk-Bet Niecieczę.

Oświęcimianie przystąpili do spotkania w mocno okrojonym składzie zabrakło Jaśka Kozieła i Michała Chowańca, a Patryk Migdał z konieczności musiał wystąpić na boku obrony. Nasza drużyna nie rażąc się tym przystąpiła do meczu w dobrych nastrojach i chęci zwycięstwa. Pierwszą połowę przeważaliśmy nie stwarzając groźniejszych sytuacji podbramkowych. Na przerwę zeszliśmy remisując bezbramkowo. Druga połowa też przebiegała pod dyktando Biało-Niebieskich, przewaga zarysowywała się coraz bardziej. Goście zachowywali się coraz bardziej nerwowo, czego faktem była czerwona kartka dla zawodnika Termaliki za dyskusję z sędzią, który co warto podkreślić prowadził dobre zawody. Mecz trwał dalej, a ani przyjezdni, ani miejscowi nie potrafili wpisać się na listę strzelców. Jednak Oświęcimianie się nie poddali i po niezłej kontrze zdobyli upragnioną bramkę. Świetną wrzutkę P. Migdała wykończył Bartek Amrozi. Nie minęły dwie minuty, a było 2:0 tym razem to Bartek wrzucał, a wykończeniem popisał się "Chavez". Coż jak to mówią: ".... ważne jak kończysz" i trzy punkty zostają w Oświęcimiu.

Skład: Janicki-Żywicki,Matlak,Malik(Kłakus 70'),Migdał-Jarosz,Lichota,Łuczak-Ryszka,Bury,Tadeusz(Amrozi 41')

Unia Oświęcim-Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:0

1:0 Amrozi 79'                                                                                                                                                             2:0 Migdał 80+1'