Wygrana juniorów na zakończenie sezonu 18/19!!

W ostatnim meczu sezonu 2018/19 juniorom starszym przyszło się mierzyć z ostatnią drużyną w tabeli - LKS Rajsko. Gospodarze już w pierwszych minutach mogli zaskoczyć biało-niebieskich, lecz szczęście w tej akcji sprzyjało oświęcimianom. Po tej sytuacji gra była już jednostronna co przyniosło 6 bramkową zaliczkę do przerwy. Gospodarze nie wyszli na drugą część spotkania. BRAMKI: Chluba x2, Grondalczyk x2, Bielicki, Fryś. Podsumowanie właśnie zakończonego sezonu pojawi się niebawem!

Wielkie podziękowania za wkład w ten sezon dla zawodników,którzy kończą wiek juniora: Dominik Pacyga, Sebastian Fryś, Kacper Chluba oraz Patryk Ryszka....DZIĘKUJEMY i życzymy powodzenia!!

SKŁAD: Gąsiorek, Fryś, Bielicki, Wykręt, Gonszcz, Augustyn, Kaczmarczyk, Grondalczyk, Burda, Korczyk, Chluba - Kowalik

INNE WYNIKI: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27241.html