Unia - Targanice 1-1

Juniorzy Unii Oświęcim w ostatnim meczu sezonu zremisowali z drużyną z Targanic 1-1.

Juniorzy walczyli bardzo dzielnie mimo, że od początku grali w 10, ze względu na różne problemy pozostałych zawodników. Halniak po kilku próbach przdearcia się pod pole karne wywalczył rzut karny po zagraniu piłki ręką, którego zamienił na gola.

Po przerwie Unici w nowym ustawieniu zaczęli stwarzać sobie coraz to lepsze sytuacje, aż w końcu zasłużonego gola strzelił Kowalik. Pod koniec meczu Oświęcimianie musieli sobie radzić w 9, ponieważ skurcz uniemożliwił gre Tadkowi, ale ostatecznie Unici dowieźli do końca remis 1-1. Bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz Unii, Bartosz Kuleta, który swoimi interwencjami w dużym stopniu przyczynił się do zdobycia 1 punktu. DZIĘKUJEMY BARTEK, dla którego to był ostatni mecz w lidze, ponieważ kończy wiek juniora, POWODZENIA! Ale to nie koniec sezonu dla naszych juniorów, ponieważ za tydzień baraż o MLJS w Krakowie.

BRAMKI: 1-0 Halniak (p), 1-1 KOWALIK

SKŁAD: Kuleta, Noworyta, Gonszcz, Nędza, Chluba, Ślósarz, Kowalik, Dobry, Tadeusz, Wojnowski - Kwadrans