Unia - Skawinka 2:0 (1:0)

Na inaugurację IV ligi Unia podejmowała Skawinkę. Popis dali snajperzy Praciak i Dudzic. Dobrze spisaliśmy się w grze obronnej. Kolejny mecz już w sobotę o 17:00 w Oświęcimiu z Pcimianką.

D&R Unia Oświęcim – Skawinka 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Dudzic 34, 2:0 Praciak 86.

D&R Unia: Kubas – Rzeszutko, Grzywa, Pluta, Ząbek – Malik (60 Wykręt), Pietraszko, Swarzyński (88 Dziubek), Jończyk (87 Nowotarski) – Dudzic (74 Ryszka), Praciak.

Skawinka: Wygaś – Śliwa (65 Danaj), Monsuru, Bochyński, Matacz – Matys, Mrowiec, Myśliwiec, Niepsuj – Nowak, Sałek (46 Marczyk).

Sędziował: Jan Pawlikowski (Poronin).

Żółte kartki: Wygaś, Śliwa, Monsuru, Nowak, Marczyk.

Widzów: 200.

Foto: Jerzy Zaborski / Gazeta Krakowska

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/iv-liga-udany-debiut-unii-napastnicy-zrobili-swoje-zdjecia,10488956/

W środę w II rundzie Pucharu Polski PPN Oświęcim Unia zmierzy się w Podolszu z miejscową Skawą. Mecz o 18:00 - ZAPRASZAMY !!!