UNIA - LKS Czaniec 0:0

Wczoraj swój drugi sparing rozegrała drużyna seniorów Unii Oświęcim. Przeciwnikiem biało-niebieskich był spadkowicz z III-ligi - LKS Czaniec. Był to bardzo wartościowy sparing dla naszej drużyny. Cieszy czyste konto. Mieliśmy swoje okazje w tym meczu, jednak to goście ze Śląska częściej zagrażali bramce strzeżonej przez Kubasa, a w drugiej części meczu przez Stachurę. Zawodnicy często tego dnia obijali poprzeczki obu bramek. Drużyna Unii była w ten sposób bliska zdobycia gola jeden raz, natomiast Ślązacy obchodzili się smakiem 3-krotnie, gdy piłka ostemplowała poprzeczkę.  W drużynie z Czańca wystąpił znany z występów w Unii Tomek Kozioł.

UNIA - LKS Czaniec 0:0 (0:0)

UNIA: Kubas - Rzeszutko, Pluta, testowany, Ząbek - Swarzyński, testowany, testowany, testowany - Dudzic, Praciak oraz Kocoń, Grzywa Gałuszka, Jończyk, Pietraszko, Światłowski, Nowotarski, Stachura oraz testowani.