Unia domyka kadrę

Miło jest nam poinformować wszystkich kibiców i sympatyków Unii, że nowymi zawodnikami zostali młodzieżowcy: Bartosz Ryszka, Jakub Wykręt i Mariusz Dziubek. Witamy na pokładzie!!!

Bartosz Ryszka to obrońca. Urodził się 18.07.1996 roku. Jest wychowankiem LKS Gorzów, swego czasu terminował w Gwarku Zabrze, do którego przeszedł z grup młodzieżowych Unii.

Jakub Wykręt to pomocnik dobrze czujący się również w ataku. Urodził się 17 marca 1996 roku. Do tej pory występował w drużynach młodzieżowych Unii, Podbeskidzia B-B oraz w Sole Oświęcim. W poprzednim sezonie wystąpił 8 razy w III lidze w barwach Soły.

Mariusz Dziubek to nasz nowy młodzieżowy pomocnik. Urodził się 30.08.1996 roku. W poprzednim sezonie występował w Sole Łęki w lidze okręgowej.

Witamy naszych nowych młodzieżowców w biało-niebieskich barwach. Mamy nadzieję, że szybko zaaklimatyzują się w drużynie seniorów i pokażą swoje możliwości. Dużo zdrowia i samych sukcesów !!!