Udany wsystęp młodzików w spotkaniach kontrolych.

W dniu dzisiejszym drużyna młodzików r.2007 zagrała w Krakowie, gdzie młodzi oświęcimianie zmierzyli się w towarzyskim trójmeczu ze Szkołą Futbolu Staniątki oraz AP 21 Kraków. Pierwsze spotkanie ze zespołem Staniątek zakończylo się zwycięstwem naszych piłkarzy 2-0 po bramkach Piotra Poleńskiego oraz Wojciecha Piwowarskiego. Druga konfrontacja po bardzo dobrej grze naszej drużyny zakończyła się minimalną porażką 0-1 z krakowskią AP 21 - warto dodać, że oświęcimianie przystąpili do rywalizacji w o rok młodszym składzie. Mecze rozegrano na naturalnej nawierzchi, a sprawdzian można zaliczyć do bardzo udanych.

Unia zagrała w składzie: Gabryś, Bułaś, Kowalski, Łaczny, Tobiczyk, Zieliński, Piwowarski, Stachura, Pacyga - Wanat, Budzowski, Poleński