Transfery Lato 2015 (aktualizacja)

W trakcie letniej przerwy doszło do kilku zmian w naszym zespole. Niektórzy zawodnicy z różnych względów odeszli, inni wzmocnili naszą drużynę.

PRZYBYLI: Przemysław Dudzic (Niwa Nowa Wieś), Tomasz Kozioł (Walcownia Czechowice-Dziedzice), Łukasz Pactwa (Nadwiślanin Gromiec via Zagórzanka Zagórze), Adrian Dwornik (powrót zza granicy) Konrad Handzlik (Soła Łęki), Karol Wąsik (wychowanek via LKS Jawiszowice), Patryk Malik i Szymon Stachura (juniorzy)

ODESZLI: Dawid Adamczyk (Nadwiślanin Gromiec), Bartłomiej Kawczak i Damian Ochman (obaj LKS Jawiszowice)

W trakcie załatwiania są jeszcze dwa transfery do klubu. Wszystkim zawodnikom, którzy odeszli tj. Dawidowi, Damianowi i Bartkowi dziękujemy za wszystkie mecze w barwach Unii, kiedy niejednokrotnie strzelali bramki i asystowali. Życzymy powodzenia w nowych klubach!!! Nowych zawodników witamy na pokładzie i życzymy wielu sukcesów w biało-niebieskich barwach.

24.08.2015 r. AKTUALIZACJA

W drużynie Unii nastąpiło jeszcze kilka zmian. Z klubem pożegnał się Michał Domżał, który trafił do KS Chełmek razem z Kamilem Paterem. Ponadto do drużyny dołączyło dwóch młodzieżowców grających do tej pory w juniorach Soły Oświęcim: Kamil Kotyza (obrońca, ur. 22.06.1996r.) oraz Bartosz Wołek (pomocnik/napastnik, ur. 29.06.1996r.). W drugą stronę, do juniorów Soły powędrował 18-letni Rafał Adamczyk. Nowym zawodnikom życzymy sukcesów święconych z Unią, a byłym zawodnikom dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką.