TRANSFERY: DZIĘKUJEMY i Witamy!!!

Przełom czerwca i lipca to gorący okres transferowy. Nie inaczej jest w naszym Klubie. Decyzją Zarządu w rundzie jesiennej nie zobaczymy w biało-niebieskich barwach: wychowanków Damiana Nowotarskiego i Jakuba Koconia oraz Jakuba Wykręta, Mariusza Dziubka, Łukasza Ząbka, Bogdana Swarzyńskiego oraz Przemysława Kubasa. Nowotarski został zawodnikiem Niwy Nowa Wieś. Kocoń trenuje z LKS Jawiszowice. Bardzo dziękujemy wychowankom, którzy wydatnie przyczynili się do awansu do IV ligi. Jakub Wykręt również trenuje z LKS Jawiszowice. Mariusz Dziubek wrócił do LKS Soła Łęki. Łukasz Ząbek poszukuje klubu, a Bogdan Swarzyński został zawodnikiem Brzeziny Osiek. Przemysław Kubas po 6 latach w Unii przeszedł do Relaksu Wysoka. Wszystkim zawodnikom bardzo dziękujemy za występy w biało-niebieskich barwach !!! Dziękujemy za awans jak i grę w IV lidze !!! Życzymy powodzenia !!!

Z drużyną trenuje jeszcze kilku niezakontraktowanych zawodników. Zawodnikami potwierdzonymi są: Arkadiusz Ryś (wychowanek Unii, który przychodzi z Soły Oświęcim - środkowy pomocnik), Patryk Lichota (pomocnik/napastnik - wychowanek via GKS Tychy(juniorzy)), Krzysztof Skrzypiec (Iskra Klecza Dolna - obrońca/pomocnik), Tomasz Kaleta (pomocnik - LKS Czaniec). Wszystkich witamy serdecznie i życzymy powodzenia !!!