Trampkarze jedną nogą w lidze wojewódzkiej

W sobotę Trampkarze Unii w ramach 8 kolejki Okręgowej I ligi Trampkarzy udali się na mecz do Chrzanowa. Podczas spotkania sprawdziło się powiedzenie "Szczęście sprzyja lepszym". Biało Niebiescy od samego początku narzucili swoje warunki gry ale przez prawie całe spotkanie nie mogli tego udokumentować choćby jednym golem. Swoich sił próbowali Kirejczyk, Lewandowski, Bregin czy Jamróz ale żaden z naszych ofensywnych zawodników nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy. Dopiero 10  min. przed końcem spotkania bezpośrednio z rzutu wolnego z okolic 25 metra bramkę na wagę 3 pkt. zdobył Kapitan drużyny Jakub Wykręt. Tym samym naszej drużynie potrzeba jednego punktu w dwóch meczach by na wiosnę spróbować swoich sił w lidze wojewódzkiej .

Bramka: 60' Wykręt

Skład zespołu Unii: Rogusz - Homa (Krechowiecki), Wykręt, Dziedzic, Rybarski - Czempas (Pawłowicz), Kaczmarczyk, Kirejczyk - Lewandwoski, Jamróz, Bregin.

Trener: Daniel Kornaś