Tarnowskie "pasy" zatrzymane przez biało-niebieskich

Drużyna trampkarzy po fatalnym starcie w rozgrywkach i dwóch wysokich porażkach w Krakowie, przełamała złą passę i niespodziewanie pokonała na własnym terenie drużynę Tarnovi Tarnów 2-1, która przyjechała jako zdecydowany faworyt. Od pierwszych minut gra naszej drużyny wyglądała bardzo dobrze, lecz to goście z końcówce pierwszej połowy otworzyli wynik spotkania i zeszli na przerwę prowadząc 1-0. Druga połowa jednak należała do naszej drużyny, która zagrała bardzo ambitnie i zasłużenie odntowała pierwsze historyczne zwycięstwo w rozgrywkach I Ligi Małopolskiej TOP 8. Autorami obu trafień był Kacper Jarnot, który dwukrotnie wykorzystał prostopadłe podanie pierwsze od Henryka Burdy, a póżniej od Kacpra Iwanickiego.   Mamy to - brawo drużyna !!!

Unia Oświęcim 2-1 (0-1) Tarnovia Tarnów

Bramki: 0-1 Tarnovia 33', 1-1 Jarnot 58', 2-1 Jarnot 62'