Szeroka kadra zespołu młodzików MKP Unia Oświęcim już kompletna !!!

W dniu 16 sierpnia odbył się ostatni etap selekcji do zespołu młodzików Miejskiego Klubu Piłkarskiego Unia Oświęcim. Niestety liczba chętnych znacznie przekroczyła możliwości organizacyjne klubu, dlatego wybór kadry zespołu na nowy sezon nie był łatwy i odbył się w 4 etapach selekcji,aliczba testowanych zawodników wyniosła 89osób. Dzięki ścisłej współpracy z partnerskimi klubamiLKS Strażak RajskoorazLKS Zaborzanka Zaborze, wielu zawodników którym nie powiodło się w testach będzie mogło dalej kontynuować grę w piłkę i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Pierwszy zespół Unii Oświęcim będzie uczestniczył w rozgrywkach I Małopolskiej Ligi Młodzików, w której będzie rywalizowało 8 najlepszych zespołów naszego województwa. Druga drużyna biało-niebieskich wystartuje w II Lidze Powiatowej i będzie rywalizowała z rok starszymi i silniejszymi fizycznie rywalami. Pozostali zawodnicy, którzy trafią do zespołów partnerskich będą rywalizowaćna szczeblu III Ligi Powiatowej Młodzików.Szeroka kadra piłkarzy oświęcimskiej Unii została podzielona na dwie grupy treningowe, które prezentujemy poniżej.

I zespół młodzików (rocznik 2006) - I Liga Małopolska

Wybraniec Adam

Zieliński Igor

Trener: Marcin Barciak tel. 888-764-144

Witamy wszystkich na pokładzie i życzymy wielu udanych występów !!!

Pozostali, zawodnicy którym nie udało siętrafić do szerokiej kadry zespołu na "Legionów" prosimy o kontakt z trenerami partnerskich klubów:

- LKS Strażak Rajsko- trener Konrad Karaśkiewicz tel. 531-346-664

- LKS Zaborzanka Zaborze -trener Bartłomiej Stachura tel. 693-767-542