Punkt Unitów po horrorze w Skawcach

Po bardzo zaciętym i emocnjonującym meczu juniorzy Unii Oświęcim zremisowali w Skawcach z miejscowym Spartakiem 2-2. Od początku Unici kontrolowali przebieg gry grając rozważnie z tyłu i pomysłowo z przodu co mogło przynieść gola. Niestety sędzia liniowy podniósł chorągiewkę i bramka nie została uznana. Po bezbramkowej pierwszej połowie, oświęcimianie dalej atakowali z wiarą we własne umiejętnosći co przyniosło fantastyczną bramkę po strzale z dystansu Dominika Pacygi. Spartak jednak nie dał za wygraną i szybko doprowadził znowu do remisu. Kilka minut poźniej miała miejsce bardzo kontrowersyjna decyzja liniowego, który 'wyczarował' karnego dla Spartaka, który został zamieniony na bramkę. Unici jednak nie dali za wygraną i w 90' minucie po bardzo dobrej wrzutce Klimczyka, piłkę do bramki rywala posłał Wojciech Gonszcz ustalając wynik na 2-2. Sędziowanie tego dnia nie stało na najwyższym poziomie o czym między innymi świadczy ilość żółtych kartek oraz niezliczona ilość fauli w każdym rejonie boiska. Cieszy jednak, że nasi juniorzy się nie poddali i przywieźli cenny punkt z trudnego terenu. Na zakończenie rundy jesiennej Unii Oświęcim przyjdzie się mierzyć z LKS Rajsko ( MOSiR sobota 10.11 o 10) ZAPRASZAMY!!

Żółte kartki: Pacyga, Gandurski, Gonszcz, Kowalik, SKAWCE

SKŁAD: Kucz, Bielicki (Klimczyk), Goc, Widuch, Gonszcz, Kowalik, Pacyga (Wojnowski), Kirejczyk, Gandurski (Jamróz), Gąsiorek, Korczyk (Chluba) - Augustyn, Wykręt