Przygotowania trampkarzy do wojewódzkich rozgrywek TOP 8

Drużyna trampkarzy kończy pierwszy etap przygotować do rozgrywek ligowych. Zespół prowadzony przez trenerów Marcina Barciaka i Daniela Kornasia półmetek wakacji zaliczył bardzo intensywnie trenując w Oświęcimiu oraz na obozie przygotowawczym w Międzybrodziu Bialskim. Jutro zespół kończy tygodniowy pobyt na obozie przygotowawczym, podczas którego biało-niebiescy zaliczyli wiele jednostek treningowych, pracując nad motoryką oraz taktyką gry. Zespół w nadchodzącym sezonie zadebiutuje na wojewódzkich rozgrywkach I Ligi Małopolskiej, w których zagra 8 najlepszych zespołów naszego województwa. Rozgrywki ruszają już 15 sierpnia, a nasi piłkarze w pierwszej kolejce zmierzą się na wyjeździe z zespołem Cracovia Karków. W okresie przygotowawczym pierwszy zespół trampkarzy rozegrał dwa spotkania kontrolne, które wygrał. Pierwsza konfrontacja z beniaminkiem wojewódzkiej II Ligi Śląskiej drużyną Gol Bieruń Nowy zakończyła się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 7-0. Rywalem drugiej konfrontacji był zespół KS Stadion Śląski Chorzów, który jest przedstawicielem I Ligi Śląskiej. Potyczka zakończyła się również zwycięstwem piłkarzy Unii, którzy pokonali rywala 1-0. W zespole nie doszło do dużych rewolucji kadrowych, choć z drużyną trenuje kilku testowanych piłkarzy. Ostateczna szeroka kadra I zespołu rozgrywek wojewódzkich zostanie podana wkrótce. Pozostali piłkarze będą próbować swoich sił w rozgrywkach okręgowej I Ligi Małopolski Zachodniej.

Powiązana galeria: