Porażka z Dalinem 1:2

Unia Oświęcim – Dalin Myślenice 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Kałat 15, 0:2 Kałat 60, 1:2 Praciak 85.

Unia: Kubas – Pluta, Rzeszutko, Wiertel, Ząbek – Dziubek, Pietraszko, Jończyk (46 Ryszka), Swarzyński, Gałuszka (46 Nowotarski) – Praciak.

Dalin: Kipek – Tokarz (88 Idzi), Pilch, Stelmach, Burtan – O. Mistarz, J. Górecki (90 Ogórek), Kałat, Wojtan (14 K. Mistarz) – Makusek (84 Malina), Biel.

W 69. minucie Bartosz Praciak nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

Sędziował: Michał Gurgul (Kraków).

Żółte kartki: Pietraszko, Ryszka, Praciak – Pilch, Burtan, O. Mistarz.

Widzów: 80.

W innych meczach: TS Węgrzce – Beskid Andrychów 0:1, Skawinka – Cracovia II 0:5, Iskra Klecza – Nowa Proszowianka 1:5, Pcimianka - Michałowianka 0:4, Sosnowianka - Hutnik Nowa Huta 2:3, Wiślanka Grabie - Wiślanie Jaśkowice 2:2. Mecz: Orzeł Piaski Wielkie - Jutrzenka Giebułtów - odwołany ze względu na zły stan boiska.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/iv-liga-porazka-unii-oswiecim-z-dalinem-i-zepsute-imieniny-jej-trenera-slawomira-fraczka,11424512/