Porażka młodzików z Wisłą Kraków

W 10 kolejce I Ligi Wojewódzkiej Młodzików biało - niebiescy podejmowali na własnym stadionie lidera rozgrywek Wisłę Kraków. W pierwszej połowie mecz toczył się w środkowej strefie boiska, obie drużyny długo utrzymywały się przy piłce badając przeciwnika. Jedyną dogodną sytuacje w pierwszej połowie miał zawodnik Unii Damian Fryc, którego strzał obronił bramkarz Białej Gwiazdy. Do przerwy wynik spotkania bezbramkowy. W  40 min, po niefortunnym zagraniu, obrońca Unii trafił samobójczą bramkę, która podcięła skrzydła gospodarzom. Od tej pory można było zauważyć przewagę Wisły Kraków, którą jeszcze jednym trafieniem w 50 min przypieczętowała zwycięstwo w tym spotkaniu.  Warto dodać, że zmaganiom naszych zawodników w tym dniu przyglądał się specjalny gość, wybitny Reprezentant Polski i 4-krotny uczestnik MŚ, trener kadr młodzieżowych Reprezentacji Polski  Władysław Żmuda, były zawodnik Widzewa Łódź, Śląska Wrocław, włoskiego Hellas Verona czy Cosmosu Nowy Jork.