Porażka młodzików z Wisłą Kraków

Wisła Kraków - Unia Oświęcim  3-0(0-0)

W ramach drugiej kolejki 1 Ligi Wojewódzkiej Młodzików Unia Oświęcim uległa na wyjeździe drużynie Wisły Kraków 3-0. Mecz był rozgrywany na bardzo wysokim poziomie taktycznym oraz technicznym. Wynik 0-0 utrzymywał się do 50min spotkania. Oświęcimianie nie wykorzystali dwóch dogodnych sytuacji bramkowych. Drużyna białej gwiazdy długo utrzymywała się przy piłce, lecz z ich akcji nie wynikało żadne zagrożenie. 10 minut przed gwizdkiem końcowym bramkarz Unii został pokonany z rzutu wolnego i Wisła wyszła na prowadzenie. Ostatnie 10 minut Biało-niebiescy ruszyli do przodu chcąc ratować wynik  i przez to Wiślacy dostrzegli swoją szanse na podwyższenie wyniku strzelając w końcówce spotkania jeszcze dwa gole. Pomimo niekorzystnego wyniku młodzi Uniści pokazali się z bardzo dobrej strony, na tle bardzo silnego rywala. Kolejne spotkanie ligowe Oświęcimianie rozegrają w najbliższą środę o godz. 10:00 na stadionie w Bobrku z drużyną Karola Wadowice.

Skład Unii: Gabryś, Nagi, Janiga, Kot, Bibrzycki, Dziadkowiec, Fryc, Zajas, Piwowarski, Paluch, Górski, Skibicki, Tobiczyk, Żak,