Pierwszy tegoroczny sprawdzian Orlików

Drużyna Orlików zaliczyła pierwszy tegoroczny sprawdzian uczestnicząc w halowym turnieju, który odbył się w Chrzanowie. Oświęcimianie niestety na wyjazd udali się w mocno okrojonym składzie, lecz to nie przeszkodziło w dobrym występie naszych piłkarzy. Zespół zagrał bardzo ambitnie i uplasowała się na drugiej turniejowej pozycji, choć wynik był sprawą drugorzędną. W turnieju uczestniczył również drugi zespół reprezentujący barwy Unii Oświęcim. Biało-niebiescy trenujący na pod okiem trenera Adriana Pietraszko pomimo odległej ósmej pozycji zdobyli kolejne cenne doświadczenie.   Już w następny weekend zespół czeka kolejny sprawdzian tym razem w Oświęcimiu.

Faza grupowa:

Karol Wadowice (1-3)

Słowik Olkusz (1-1)

Fablok III Chrzanów(4-0)

Półfinał:

Fablok II Chrzanów (1-0)

Finał:

Karol Wadowice (1-1,karne 2-3)

Skład zespołu Unii: Żak Antonii, Janiga Szymon, Fryc Damian, Piwowarski Bartłomiej, Puchajda Igor - Gabryś Aleksander, Pietras Jakub, Nagi Szymon, Kępka Paweł,Zieliński Igor, Tobiczyk Kacper

Akademia Piłkarska Unia Oświęcim

Faza grupowa:

KS Chełmek (0-0)