Pierwszy sparing za nami

UNIA - Szczakowianka 2:4 (0:2)

Gole dla Unii: Boba oraz Dudzic

UNIA: Kubas - Malik, Grzywa, Domżał, T.Kocoń - Wiertel, Kawczak, testowany, Krzemień - Dudzic, Całus oraz R. Adamczyk, testowany, Boba, Stachura (br.), Korba

Dzisiaj o godzinie 10:00 Unici podejmowali reprezentanta IV-ligi śląśkiej drużynę Szczakowianki Jaworzno. Pierwsze minuty spotkania były wyrównane. Z czasem do głosu doszli goście, którzy lepiej szanowali i rozgrywali piłkę. W 15. minucie Paweł Sermak zagrał prostopadłą piłkę do napastnika, który dośrodkował piłkę do skrzydłowego gości, który strzałem z woleja pokonał Kubasa. Drugą bramkę oświęcimianie stracili z rzutu wolnego. W drugiej połowie po zmianach w składzie kontaktowego gola po indywidualnej akcji zdobył Daniel Boba. Nie minęło kilka minut, a piłkarze z Jaworzna ponownie prowadzili dwoma golami. Drugą bramkę dla Unii, a pierwszą w biało-niebieskich barwach zdobył Przemek Dudzic. Trener Korba po tym spotkaniu ma na pewno dużo materiału do analizy. Kolejny sparing rozegramy w środę przy Legionów z Halniakiem Maków Podhalański. Godzinę podamy w poniedziałek.