Pewne zwycięstwo Juniorów w Kleczy!!!

W 7 kolejce Juniorzy Starsi oświęcimskiej Unii pokonali w Kleczy miejscową Iskrę 3-0. Rywale od początku narzucili twardy i nieustępliwy charakter gry, jednak na unitach nie zrobiło to większego wrażenia i na bramkę nie musieliśmy długo czekać bo już w 10 minucie po indywidualnej akcji, bramkarza rywali pokonał Kacper Chluba. Pod koniec pierwszej połowy nieporozumienie obrońcy z bramkarzem Kleczy wykorzystał Mateusz Korczyk posyłając piłkę blisko słupka, a kropkę nad 'i' postawil sytuacyjnym strzałem wewnątrz pola karnego Patryk Kowalik.

BRAMKI: 10' Chluba, 40'Korczyk, 63' Kowalik

SKŁAD: Kucz, Klimczyk, Ludwinek (Goc), Widuch, Gonszcz, Nędza, Kowalik, Chluba, Gandurski (Złahoda), Gąsiorek, Korczyk (Wojnowski) - Lichość, Bielicki

W NASTEPNYM MECZU JUNIORZY UNII PODEJMĄ NA WŁASNYM BOISKU GÓRNIK BRZESZCZE ( niedziela, godz.10) ZAPRASZAMY!!!