Młodziki wskakują na fotel lidera !!!

W poniedziałek 18 września w I Lidze Wadowickiej Młodzików odbyło się spotkanie na szczycie dotychczas I w tabeli Fablok Chrzanów podejmował na własnym stadionie Biało-niebieskich, którzy przed 5 kolejką zajmowali II pozycje ze stratą 1 punktu do lidera. Niestety skład Unistów miał wielkie braki kadrowe z powodów kontuzji oraz chorób brakło 7 podstawowych zawodników i kilku zawodników z rocznika 2006 musiało zasilić skład w tym meczu.  W spotkaniu było dużo walki i przypadkowych sytuacji. Gra piłką była bardzo trudna ponieważ po wczorajszych ulewach murawa była grząska oraz śliska. Już w pierwszej połowie biało- niebiescy strzelili dwie bramki lecz sędzia dwa razy uznał ,że nasz zawodnik był na pozycji spalonej i nie uznał bramek, pierwsza część spotkania skończyła się 0-0. W drugiej odsłonie stworzyliśmy dwie stuprocentowe sytuacje lecz brakło dokładności i wynik bezbramkowy utrzymywał się do 58 minuty. Dwie minuty do końca Marcin Górkiewicz pokazał swoje umiejętności indywidualne i wygrał pojedynek najpierw z obrońcą, a później z bramkarzem drużyny przeciwnej dając swojemu zespołowi bardzo cenne zwycięstwo i biało- niebiescy po tym spotkaniu wskakują na fotel lidera! Na pochwałę zasługuję także całą formacja obronna, która już 3 mecz zagrała z czystym kontem! Oby tak dalej!

Fablok Chrzanów 0-1 (0-0) Unia Oświęcim

Bramka: 1-0 Górkiewicz Marcin 58'

Skład zespołu Unii: Stachura, Zinkow, Kot, Gąsiorek, Gagracz, Piwowarski, Górkiewicz, Kurdziel, Makuch, Marszałek, Chowaniec, Nagi, Pawłowicz