Młodziki Unii Oświęcim rozbijają Bruk-Bet Termalice Nieciecze !!!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Unia Oświęcim  0:7

Bramki: 3xGórkiewicz, Fryc, Zinkow, Dziedzic, Lachendro.

Skład Unii: Stachura, Fryc,Kot, Gąsiorek, Gagracz, Dziedzic, Górkiewicz, Zinkow, Lachendro, Marszałek, Pielesz, Dziadkowiec, Chowaniec, Janiga, Pawłowicz

31 marca nasza drużyna U-13 rozegrała swoje drugie spotkanie ligowe w Małopolskiej Lidze Młodzików. Podopieczni Michała Barciaka po pierwszym zwycięstwie na własnym stadionie z Unią Tarnów 4-1( bramki dla Unii: 2xZinkow, Lachendro, Górkiewicz), udali się do Niecieczy na spotkanie z drużyną Bruk - Bet Termalica Nieciecza. Pomimo tego, że zespół gospodarzy jest klubem Ekstraklasowym Biało -Niebiescy, ani na chwile nie poczuli strachu i od początku spotkania ruszyli do przodu otwierając wynik spotkania w 4 minucie za sprawą Damiana Fryca, który oddał ładny strzał z 25m. 5 min później, Górkiewicz był faulowany  na 20m i sam sprytnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy. W 28 min.  Dziadkowiec zagrywa prostopadłe podanie do Zinkowa, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza rywali. Po przerwie popularne"Słonie" ruszyły agresywnie do przodu co umożliwiło naszym zawodnikom wyprowadzać groźne kontry i ostatecznie wynik spotkania zakończył się 0-7 dla Unii Oświęcim, po bramkach 2xGórkiewicz, Lachendro, Dziedzic. Pomimo  tak wysokiego wyniku, gra obu zespołów była bardzo wyrównana, lecz w tym dniu forma biało- niebieskich była rewelacyjna. W całym spotkaniu zespół nie popełnił żadnego błędu w obronie, z kolei skuteczność zespołu w ofensywie była na najwyższym poziomie!!! Brawo dla naszej drużyny oby więcej takich spotkań. Już w najbliższy wtorek o godz.17:00, ul. Legionów 15 rozegrana zostanie następna kolejka z Górnikiem Libiąż. Serdecznie zapraszamy!!!